Son Dakika

Kobiler Nefes Alacak

Kobiler Nefes Alacak

Ceyhan Ticaret Odası (CTO) ve Türk Ekonomi Bankası (TEB) arasında 19 Şubat 2013 Salı günü saat 14.00'de CTO Başkanı Ali Duru ve TEB Ceyhan Şube Müdürü Ahmet TOK arasında imzalanan protokol çerçevesinde KOBİ'ler nefes alacak.

Ceyhan Ticaret Odası (CTO) ve Türk Ekonomi Bankası (TEB) arasında 19 Şubat 2013 Salı günü saat 14.00'de CTO Başkanı Ali Duru ve TEB Ceyhan Şube Müdürü Ahmet TOK arasında imzalanan protokol çerçevesinde  KOBİ’ler nefes alacak.

CTO’dan yapılan açıklamada üyelerinin odadan alacakları Faaliyet Belgesi ile Bankaya başvurmaları halinde uygun koşullarda kredi alabilecekleri bildirildi.

Nefes Aldıran Kredi olarak adlandırılan Taksitli Ticari Nakit Kredi’ alan KOBİ’ler, ödemeye 3 ay sonra başlayabiliyor. 36 aya varan vadelerde, 500.000 TL tutarına kadar olan krediden faydalanan KOBİ’ler, ‘Benim İşyerim Sigortası” ile birlikte kredi komisyonlarında da indirim elde ediyor.


‘Taksitli Ticari Nakit Kredi’ almak için TEB şubelerine başvuruda bulunan CTO üyeleri  bu özel kampanyadan yararlanma şansına sahip oluyor.

Yorum Ekle

Yorumlar