Son Dakika

CEGAMAR 30 Ağustos Mesajı Yayınladı

CEGAMAR 30 Ağustos Mesajı Yayınladı

Ceyhan Gazeteciler Matbaacıler ve Reklamcılar Derneği (CEGAMAR) Başkanı Halis Demir 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Ceyhan Gazeteciler Matbaacıler ve Reklamcılar Derneği (CEGAMAR) Başkanı Halis Demir 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

 

30 Ağustos Zafer Bayramının Düşmana karşı verdiği bağımsızlık savaşı ile tüm dünyaya örnek olmuş yüce Türk ulusunun, onurlu ve inancın zaferi olduğuna vurgu yapan Demir, mesajında; “30 Ağustos Zafer Bayramının Düşmana karşı verdiği bağımsızlık savaşı ile tüm dünyaya örnek olmuş yüce Türk ulusunun, onurlu ve inancın zaferidir. Bizler Atatürk'ün yolunda 30 Ağustos'ların inancı ile cumhuriyetimizi ilelebet koruyacak ülkemizin birlik ve beraberliğini devam ettirecek güce sahibiz.

En zor dönemde bile milli ve manevi değerlerinden taviz vermeyen ve bu amaç uğruna 30 Ağustos zaferinde olduğu gibi kendini feda eden birlik beraberlik ve sınırsız vatan sevgisiyle dolu büyük Türk milleti en kötü emellerin tufanıyla dahi yıkılmaz bir kale ve aşılmaz bir dağ olarak kalacaktır" dedi.

 

CEGAMAR Başkanı Halis Demir, mesajının devamında; “30 Ağustos, milletimizin doğulusuyla, batılısıyla, kuzeylisiyle, güneylisiyle, kadın, erkek, yaşlı, genç demeden, kan ve gözyaşlarıyla yazdığı onurlu ve eşsiz bir destandır. Aziz milletimiz ve eşsiz kahramanlarımızın diktikleri şanlı bayrağımız gönderden indirilemeyecektir. Başta Ceyhan halkı olmak üzere tüm ulusun özgürlük ve bağımsızlığın sembolü olan 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın gücünü” bütün dünyaya göstermiştir.

Büyük zaferin bu mutlu yıl dönümünde, yüce milletimizi ve onun bağrından çıkmış kahraman ordumuzu, meslektaşlarımız adına bir kez daha kutluyor, başta büyük zaferin büyük kumandanı Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, tüm gazi ve şehitlerimizi bir kez daha rahmet, şükran ve minnetle anıyoruz” ifadelerinde bulundu.

Yorum Ekle

Yorumlar