Son Dakika

Mad Parfüm Çamlıyol'da Açıldı

Mad Parfüm Çamlıyol'da Açıldı

Geçtiğimiz gün açılışı yapılan Mad Parfüm 250 çeşit Bay ve Bayan parfümleri ile Ceyhan'da kaliteyi yükseltti. Yapılan görkemli açılışa çok sayıda davetli katıldı.

Mad Parfüm Çamlıyol'da Açıldı...

Geçtiğimiz gün açılışı yapılan Mad Parfüm 250 çeşit Bay ve Bayan parfümleri ile Ceyhan’da kaliteyi yükseltti. Yapılan görkemli açılışa çok sayıda davetli katıldı.
 
Ceyhan Ticaret Odası  Meclis Eski Başkanı, Efsane sporcu ve Orkide Yemekçilik'in sahibi Süleyman Ersin Aktuğ’un kızı Çiğdem Eker’in sahipliğini yaptığı MAD parfümeri şubesinin kurdelesini Ceyhan Belediye Başkanı Alemdar Öztürk, Ceyhan Ticaret Odası Başkanı Şeref Can, Mehmet Ali Toptaş beraber keserek müessesenin açılışını yaptı.
 
Başkan Öztürk, “Yeni bir mekanın açılışını gerçekleştirmek için burada bulunuyoruz. Bu bir yeni başlangıç, bu tür yeni başlangıçlarda bizim geleneğimizdir. Burada olmaktan duyduğumuz mutlulukla beraber, gelişen ilçemiz Ceyhan’da böylesi güzel bir işyerini açma cesaretini gösteren kardeşlerimizi kutluyor, bol kazançlı ve hayırlı işler diliyorum” temennisinde bulundu.
 
İşletme sahibi Çiğdem Pelin Eker, Mad Parfümlerinin Sağlık Bakanlığı Onaylı olduğunu belirterek işyerlerinde 150 Bayan, 100 erkek olmak üzere 250 parfüm çeşidi bulunduğunu, işyerlerinin Ceyhan’a yeni bir hava ve yeni bir tarz getirdiğini söyledi.

 

Yorum Ekle

Yorumlar