Son Dakika

MHP Ceyhan'da 5000 Atatürk Posteri Dağıttı

MHP Ceyhan'da 5000  Atatürk Posteri Dağıttı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Ceyhan İlçe Teşkilatı, Kadın Kollarerı ve Ülkü Ocaklarıyla birlikte 5000 tane Atatürk posteri dağıttı.

MHP Ceyhan'da 5000  Atatürk Posteri Dağıttı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Ceyhan İlçe Teşkilatı, Kadın Kollarerı ve Ülkü Ocaklarıyla birlikte 5000 tane Atatürk posteri dağıttı.

10 Kasım Atürk'ü anma etkinliği çerçevesinde, MHP İlçe Başkanı Semih Aksoy, İlçe yöneticileri, Kadın Kolları Başkanı Selin Çulluoğlu Çelik, Kadın Kolları üyeleri,  Ülkü Ocakları Başkanı Süheyl Seçti, Belediye Meclis Üyeleri ve partililerle birlikte, esnafları ziyaret ederek  Atatürk posteri dağıttılar.

UNTMAYACAĞIZ!... UNUTTURMAYACAĞIZ!...

Türkiye Cumhuriyeti'nin Kurucusu Ulu Önder Atatürk'ü untmayacaklarını ve unutturmayacaklarını  ifade eden MHP İlçe Başkanı Semih Aksoy, "Bu gün bedeninin  ölümünün üzerinden 76 yıl geçen fakat fikirleri hiç bir zaman ölmeyen ve ölmeyecek olan büyük önder Mustafa Kemel Atürk'ü unutturmamamk adına Ceyhan esnafımızı ziyaret ederek Atatürk Posterleri dağıttık. Büyük Önder Atatürk'ü unutturmamak adına elimizden geleni yapmaya her zaman devam edeceğiz" dedi.

Ülkü Ocakları Başkanı Süheyl Seçti'de,MHP  İlçe Başkanıy'la birlikte böyle bir etkinliğe imza atarak, Türkiye Cumhuriyet'inin kurcusu Atatürk'ü ölümünün 76 yılında, bedeni toprak olasada fikirlerinin daima yaşayacağını ve unutulmamasını, unutturlmamasını sağlamaya çalıştıklarını ifade etti.

Esnaflar dağıtılan Atatürk posterlerini işyerlerine asarak yapılan bu etkinlikten duydukları memnuniyeti dile getirdiler.

Yorum Ekle

Yorumlar