Son Dakika

CEYHAN'DA 10 KASIM ATATÜRK'Ü ANMA PROGRAMI GERÇEKLEŞTİ

CEYHAN'DA 10 KASIM ATATÜRK'Ü ANMA PROGRAMI GERÇEKLEŞTİ

Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün ebediyete intikalinin 76. yılı anma etkinlikleri tüm yurtta olduğu gibi Ceyhan'da da gerçekleştirildi.

CEYHAN'DA 10 KASIM ATATÜRK’Ü ANMA PROGRAMI GERÇEKLEŞTİ

Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün ebediyete intikalinin 76. yılı anma etkinlikleri tüm yurtta olduğu gibi Ceyhan'da da gerçekleştirildi.

Cumhuriyet Meydanı Atatürk Anıtı önünde gerçekleştirilen anma etkinliğine Kaymakam Mustafa Ünlüsoy , Garnizon Komutan  Binbaşı Murat Kütükçü, Belediye Başkanı Alemdar Öztürk,  Ceyhan İlçe Emniyet Müdürü Bülent Tırnaksız, kamu kurum ve kuruluş müdürleri, siyasi parti temsilcileri, askeri erkan, STK temsilcileri ve sivil vatandaşlar katıldı.

Atatürk Anıtına çelenk bırakılmasıyla başlayan anma etkinliğinde Kaymakamlık, belediye, jandarma, Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP), Cumhuriyet Halk Partisi (CHP), Ticaret Odası, Ticaret Borsası ve Ziraat Odası çelenk bıraktı. Çelenk bırakılmasının ardından, sirenler eşliğinde, saygı duruşu gerçekleştirildi. İstiklal Marşı eşliğinde Türk bayrağı göndere çekildikten sonra yarıya indirildi.

Aredından burada yapılan tören Ceyhan Anadolu Lisesinde devam edilmek üzere sona erdi.

Yorum Ekle

Yorumlar