Son Dakika

Başkan Sözlü, Ülkü Ocaklarını Ziyaret Etti

Başkan Sözlü, Ülkü Ocaklarını Ziyaret Etti

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü Adana Ülkü Ocaklarını ziyaret etti.

Başkan Sözlü, Ülkü Ocaklarını Ziyaret Etti
Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü Adana Ülkü Ocaklarını ziyaret etti.

Adana Ülkü Ocakları İl Başkanı Yunus Uzunluları ve yönetimini ocak binasında ziyaret eden Başkan Sözlü, Ülkü Ocakları’na atanan ocak yönetimini tebrik ederek, çalışmalarında başarılar diledi.

Ocak yönetimi ile istişare toplantısı yapan Başkan Sözlü, Ülkü Ocakları’nın misyonunu ve vizyonunu bilen bir siyasetçi olduğunu vurgulayarak, “Ülkü Ocakları’nın üstendiği misyonu ve vizyonu biliyorum. Ülkü Ocakların’dan yetişmiş bir siyasetçi olarak yükünüzün ağırlığını en iyi bilenlerdendim. Başarılı olmak için az uyuyacağız çok çalışacağız” dedi.
 

Ülkü Ocakları’nın müstesna bir sivil toplum kuruluşu olduğunu belirterek şunları Başkan Sözlü,
"Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı, bilgili, birikimli, terbiyeli, memleket sevdalısı yiğitlerle dolup taşan müstesna bir kurumdur. Fikirlerine her zaman ihtiyaç duyduğum yegane otağıdır. Memleket için her zaman üzerine düşen görevi layıkıyla yerine getiren Ülkü Ocakları göz bebeğimdir. Yapmış olduğu çalışmalarla Adana’ya yeni bir ivme kazandıran Yunus Uzunlular ve Ülküdaşlarıma teşekkür ediyorum" dedi.
 

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getireren Adana İl Ocak Başkanı Yunus Uzunlular,  "Ülkü Ocaklarından yetişmiş ve siyaset hayatında üç dönem Ceyhan’da başarılı çalışmalar yaptıktan sonra Adana’nın Şehr-i Emin’i olan Adana Büyükşehir Belediye Başkanımız Hüseyin Sözlü’yü, gençlerimizin örnek alması gerekmektedir” diye konuştu.
Hüseyin Sözlü’nün her zaman yanında yer alacaklarını belirten Uzunlular, “Biliyoruz yolumuz çetin, bu kutlu yolda başarılı olmak için üzerimize ne düşüyorsa yapamaya hazırız” şeklinde konuştu.

Yorum Ekle

Yorumlar