Son Dakika

CTO,CTB ve CZO Atatürk'ü Milano'da Andı

CTO,CTB ve CZO Atatürk'ü Milano'da Andı

Ceyhan Ticaret Odası (CTO), Ceyhan Ticaret Borsası (CTB), Ceyhan Ziraat Odası (CZO) Yönetim kurulu üyeleri İtalya'nın Milano kentinde de Atatürk'ü unutmadı.

CTO,CTB ve CZO Atatürk'ü Milano'da Andı
Ceyhan Ticaret Odası (CTO), Ceyhan Ticaret Borsası (CTB), Ceyhan Ziraat Odası (CZO) Yönetim kurulu üyeleri İtalya'nın milano kentinde de Atatürk'ü unutmadı.

CTO,CTB ve CZO Yönetim kurulu üyeleri  ve Ceyhan'lı iş adamları çeşitli temeslarda bulunmak üzere   iş gezisinde bulundukları İtalya'nın Milano kentinde, Ulu önder Mustafa Kemal Atatürk'ü 76. ölüm yıldönümünde anma programı düzenlşeyerek Atatürke olan bağlılıklarını ve saygılarını gösterdiler.


CTO Başakın Can Milano TO Başaknıyla Birlikte

Milano'da çeşitli temaslarda bulunan CTO Başkanı şeref Can Milano Ticaret Odası Başkanı  ve yönetim kurulu üyeleriyle biaraya geldi.
 

Milano Ticaret Odası Toplantı Salonunda gerçekleşen toplantıya TO başkanını ve yönetim kurulu üyeleriyle birlikte CTO Başkanı Şeref Can, CTB Başkanı Memici Güleçyüz, CTB Meclis Başkanı Mustafa Aydar, yönetim kurulu üyeleri, CZO yönetim Kurulu Üyesi Kenan Balkı, Çukobirlik Başkanı Muhammet Bulut ve işadamları katıldı.

Yorum Ekle

Yorumlar