Son Dakika

KİHAYKO Ceyhan'dan Memnun Ayrıldı

KİHAYKO Ceyhan'dan Memnun Ayrıldı

Kimsesiz Hayvanları ve Doğayı Koruma Derneği (KİHAYKO) Başkanı Metin Yıldırım ve yönetim kurulu üyeleri, Ceyhan Belediye Başkan Yardımcısı Selahattin Güler'i ziyaret ederek çalışmalarından dolayı Belediye Başkanı Alemdar Öztürk'ün şahsında Ceyhan Belediyesi'ne teşekkür etti.

KİHAYKO CEYHAN’DAN MEMNUN AYRILDI...

Kimsesiz Hayvanları ve Doğayı Koruma Derneği ( KİHAYKO ) Başkanı Metin Yıldırım ve yönetim kurulu üyeleri, Ceyhan Belediye Başkan Yardımcısı Selahattin Güler’i ziyaret ederek çalışmalarından dolayı Belediye Başkanı Alemdar Öztürk’ün şahsında Ceyhan Belediyesi’ne teşekkür etti.

Dernek Başkanı Metin Yıldırım, beraberindeki yönetim kurulu üyeleri Nuran Yıldırım, Nurhayat Gültekin, Hakan Durandurdu, Bülent Yürk, Esra Bozalı ve Zekiye Cambaz ile birlikte İl ve ilçelerdeki rehabilitasyon merkezi ve barınakları düzenli olarak ziyaret ettiklerini ifade ederek Ceyhan Belediyesi’ne ait hayvan barınağını gezdiklerini;  çalışmalardan dolayı memnuniyet duyduklarını söyledi.

Belediye Başkan Yardımcısı Selahattin Güler ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek, belediye olarak hayvan barınağında bulunan tüm sahipsiz hayvanların bakım ve beslenmesini titizlikle yerine getirdiklerini ifade etti.

Yorum Ekle

Yorumlar