Son Dakika

Akyol Market Ceyhan'da 9. Şubesini Açtı

Akyol Market Ceyhan'da 9. Şubesini Açtı

Akyol Market, 9. Mağzasını Pamukale Şubesi olarak Şahin Özbilen Mahallesinde düzenlenen bir törenle açtı.

Akyol Market Ceyhan'da 9. Şubesini Açtı
 

Akyol Market, 9.  Mağzasını Pamukale Şubesi olarak  Şahin Özbilen Mahallesinde  düzenlenen bir törenle açtı.

Akyol Marketin Şahin Özbilen Mahallesi Pamukeli Orta Oklulu karşısındaki 9. şubesinin açılışna Ceyhan Belediye Başkanı Alemdar Öztürk, Belediye Meclis Üyeleri  İlçe Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü Ahmet Söğüt, bazı siyasi parti ve sivil toplum örgütü temsilcileri, davetiler ve kalabalık bir vatandaş topluluğu katıldı.

Akyol Marketler Yönetim Kurulu Başkanı Dilek Pınar Akyol Kılınç, açılışta yaptığı konuşmada, Akyol Marketlerinin güler yüzlü, alanında uzman ve kaliteli personeliyle müşterilerine en iyi hizmeti sunduğunu ve sunmaya devam edeceğini belirterek, 9. şubelerinin Şahin Özbilen Mahallesi ve Fatih Sultan Mehmet Mahalesine  hayırlı olması dileğinde bulundu.

Akyol Market’in şube açılışında kendilerini yalnız bırakmayan tüm katılımcılara teşekkür eden Akyol, “1948 yılında Hasan AKYOL Manavcılık olarak başladığımız bu sektörde 14  yıl önce Babam Rahmetli, Kadir Akyol yönetiminde market olarak müşterilerimize hizmet vermeye başladık.
Her zaman için en kaliteliyi en ucuza sunmanın gayreti ve bilinci içinde olan Akyol Market daima güler yüzlü hizmet ile müşteri odaklı çalışarak değerli müşterilerini her zaman memnun etme çabası içinde olmuştur.
Bu istikrarlı ve müşteri odaklı çalışmalar zaman içerisinde meyvelerini vermeye başladı. Profesyonel yönetici kadrosuyla güçlenerek devam eden Akyol Market, 9. Şubesi’ni de açarak, her zaman en kaliteliyi en ucuza bulabileceğiniz bir yer olarak kalacak olan Akyol Market daima siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti için mücadele edecektir. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.”
dedi.

Açılış kurdelesinin Başakan Alemdar Öztür, Hasan Akyol tarafından kesilmesi ve marketin gezilmesinin ardından katılımcılara çeşitli ikramlarda bulunulurken, açılışa özel yapılan indirimler yoğun ilgi gördü.

Yorum Ekle

Yorumlar