Son Dakika

Ceyhan'da Büyükşehirin Hizmetleri Devam Ediyor

Ceyhan'da Büyükşehirin Hizmetleri Devam Ediyor

Adana Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Daire Başkanlığı tarafından İnönü Bulvarı (Çamlıyol)'na 28 adet çöp kovası takıldı.

Ceyhan'da Büyükşehirin Hizmetleri Devam Ediyor
Adana Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Daire Başkanlığı  tarafından İnönü Bulvarı (Çamlıyol)'na 28 adet çöp kovası takıldı.

Adana Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Daire Başkanlığı Ceyhan 1. Bölge Müdürlüğü nezaretinde Adana Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Daire Başkanlığı İnönü Bulvarında kaldırımlara   28 adet çöp kovası takıldığı bildirildi.

Adana Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Daire Başkanlığı Ceyhan 1. Bölge Müdürü Ahmet Sevimli,  Büyükşehir Belerdiye başkanımız hüseyin sözlü'nun talimatıyla Ceyhan'daki hizmetlerin devam ettiğıini belirterek, İnönü Bulvarı'na Çöp Kovası takılidığını söyledi.

Sevimli; "Büyükşehir'in Ceyhan'da hizmetlerinin artarık devem adeceğni de sözlerine ekleyerek, "Ekiplerimiz Şehirin her tarafında ilaçlama ve sorumluluk alanımızdaki bulvar ve caddelerde ağaç budama işlemlerine devam ediyor.    Bununu yanında bulvar orta refuj ve yol bakım çalışmaları da tüm hızıyla devam ediyor. Ceyhan'da hizmetimiz aratadık deveam edecektir." şeklinde konuştu.

Büğyükşehir Belediyesinin yaptığı çalışmalardan memnuniyetini dile getiren vatandaşlar ise, "Büyükşehir Berlediyesi daha önce çöp kovalarını Kızılay ve Atatürk caddelerine de iki kez  takmış, Ceyhan Belediyesi tarafından geri sökülmüştü inşallah bunlarıda sökmezler" diyerek tepkilerini dile getirdiler.

Yorum Ekle

Yorumlar